Stranica 3 od 16 PrvoPrvo 1234567813 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 156
Like Tree3Likes

Najbolnije što ste doživjeli...

Raspravljate o temi Najbolnije što ste doživjeli... u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

mab
    mab je offline
    Najveći car foruma Avatar od korisnika mab
    Datum registracije
    23-11-06
    Poruka
    7,878
    Liked
    211 times

Re: Najbolnije što ste doživjeli...

trčao i poskliznuo se i pao desnom rukom na rinzol i vidio kak se ruka okrenula(naravno pukla je)

živac. Avatar od korisnika mama
    Datum registracije
    04-07-04
    Poruka
    5,746
    Liked
    44 times

kad sam u sestom osnovne pala sa onih velikih betonskih cijevi i opizdila se u jednu bradom, pala sam dolje i prvo nisam nista vidjela, krv je tekla, a od uspomene imam mali ožiljak ispod usnice i mali dio zuba mi fali
    Možda ga baš večeras u mraku
    čeka njegov komad slave,
    Dodijalo mu marisat' uvijek istu raju, legitimacija mu navrh glave.

Banned Avatar od korisnika sumsko_voce
    Datum registracije
    29-04-06
    Starost
    32
    Poruka
    1,485
    Liked
    2 times

sa 10-11 napa me pas vučjak progriza ruku i dio droba (skinny), pa sa metar ipo visine frontalni pad sjeba obe ruke, izvrnija nogu par puta, iscasija zglob i nastavija igrat na balun... itd.

eva
    eva je offline
    tuka Avatar od korisnika eva
    Datum registracije
    12-12-06
    Starost
    34
    Poruka
    3,540
    Liked
    8 times

1.Padanje s bicikle s 2 metra visine na beton.
    2.Kao mala sam bizala od roja osa, zatim pala i klizila po hrapavom asvaltu i oderala kolina skoro do kosti.Imam jos oziljke na oba kolina.
    3.Dok smo igrale na laštik protrcala je hrpa djecaka sa balunom i zategla laštik oko mog zgloba, imala sam neku cudnu bijelu ranu oko noge,vidi se jos danas kad pocrnim,taj dio nema vise pigmenata.
    4.Vadenje koštane srži.
    5.Kada sam tukla vrecu za box svom snagom i poslje kad se zglob ohladija je bolilo kao ludo, cak sam isla na hitnu jer nisam mogla podnit bol.
    6.Upala uha.

Datum registracije
    29-04-06
    Starost
    32
    Poruka
    1,485
    Liked
    2 times

e da i doda bi igra balun bila kiša poskliznija se i kliza do betonske ploce naslonjene na zid, udar punom brzinom cipanicom, aj ča noga bija slomljen tjedan dana.
    I, kad san bija mali sa 8-9 godina trca uokolo kvarta i naletija na bodljikavu zicu u visini kolina i zabila mi se ta zica u oba kolina, byebye noge opet.

Forumaš Plave Krvi Avatar od korisnika GajbaPive
    Datum registracije
    04-01-06
    Starost
    36
    Poruka
    5,147
    Liked
    667 times

Citat Pravi autor: eva Pogledaj Poruke
    4.Vadenje koštane srži.
    .

kaj to boli? pa kaj nisu rekli da ne boli? da se svi prijavimo, bla bla...

p.s. zelim zivot
    izradjujem i prodajem sprave za vjezbanje. mail: drasko2002@gmail.com

Regularni forumas Avatar od korisnika mateo123
    Datum registracije
    15-03-07
    Poruka
    48
    Liked
    0 times

vadim ja robu iz ormara i na ormaru tv
    ja pomakne ormar i pade tv meni na glavu!!

ja preskako bodljikavu zicu i jedna mi ze zabi u k***c(nije smijesno) bolilo je 3 dana! hodao sam ko usran

eva
    eva je offline
    tuka Avatar od korisnika eva
    Datum registracije
    12-12-06
    Starost
    34
    Poruka
    3,540
    Liked
    8 times

Citat Pravi autor: GajbaPive Pogledaj Poruke
    kaj to boli? pa kaj nisu rekli da ne boli? da se svi prijavimo, bla bla...

p.s. zelim zivot
    To boli i to jako. Neki kazu da je to najgora bol koju covjek moze dozivit. Uglavnom ja sam bila djete kad su mi to radili, pa se ne sjecam detalja, ali mi kazu da sam iskidala kute doktoru i sestri. Danas se to bas ne primjenjuje za nalaze jer postoji magnetna rezonanca.

Nigdje nisu rekli da to ne boli,samo pozivaju na davanje;
    Sutra ce se u Virovitici, od 10 do 16h odrzati upis u Registar dobrovoljnih darivatelja kostane srzi. Darivatelji mogu imati imati izmedu 18 i 55 godina, a dosada je skupljeno malo manje od 9000 upisa. Ako se ne varam, treba 10000 upisa da bi Hrvatska bila primljena u svjetski registar darivanja kostane srzi. Kostana srz, cija punkcija inace jako boli, moze spasiti mnoge zivote. Zato, ako zelite pomoci, idite i upisite se ili neka odu vasi stariji. Isto tako, akcija se provodi vec dugo u mnogim gradovima i ako jos nije bilo u vasem gradu, a doci ce, ucinite to isto.

EDIT: Da se neko iz Virovitice ne zezne,to nije sutra - mislim da je vec bilo.
    Zadnji Uredio eva : 20-03-07 u 00:51

Datum registracije
    29-04-06
    Starost
    32
    Poruka
    1,485
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: eva Pogledaj Poruke
    To boli i to jako. Neki kazu da je to najgora bol koju covjek moze dozivit. Uglavnom ja sam bila djete kad su mi to radili, pa se ne sjecam detalja, ali mi kazu da sam iskidala kute doktoru i sestri. Danas se to bas ne primjenjuje za nalaze jer postoji magnetna rezonanca.

Nigdje nisu rekli da to ne boli,samo pozivaju na davanje;
    Sutra ce se u Virovitici, od 10 do 16h odrzati upis u Registar dobrovoljnih darivatelja kostane srzi. Darivatelji mogu imati imati izmedu 18 i 55 godina, a dosada je skupljeno malo manje od 9000 upisa. Ako se ne varam, treba 10000 upisa da bi Hrvatska bila primljena u svjetski registar darivanja kostane srzi. Kostana srz, cija punkcija inace jako boli, moze spasiti mnoge zivote. Zato, ako zelite pomoci, idite i upisite se ili neka odu vasi stariji. Isto tako, akcija se provodi vec dugo u mnogim gradovima i ako jos nije bilo u vasem gradu, a doci ce, ucinite to isto.

EDIT: Da se neko iz Virovitice ne zezne,to nije sutra - mislim da je vec bilo.
    najgora bol ti je bol bubriga, a onda ti zabiju direkt injekciju neku ka konjsku, e to je bol.

Akademik Avatar od korisnika _Aris_
    Datum registracije
    12-05-05
    Starost
    33
    Poruka
    4,388
    Liked
    6 times

Kažu da je jedna od najgorih tortura smišljenih bila izvršavana kapljicama vode... Da, da... vode...
    Kinezi su svoje zatvorenike vezali za kameni stol i putili kapljice vode da im kaplju na čelo, jednu svaku sekundu, pa sve rijeđe i rijeđe... Nakon nekog vremena psihička bol postaje nepodnošljiva i čovjek će učiniti sve da prestane...
    Od danas ću svaki dodir čuvati za tebe,
    svaki poljubac za tvoje usne i
    svaki san da budem s tobom i kad to ne mogu.

Lajkaj nas na Facebooku