Stranica 3 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 32
Like Tree2Likes

ne pit više risset?

Raspravljate o temi ne pit više risset? u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

V.I.P. Član Avatar od korisnika dark_zg
    Datum registracije
    25-03-08
    Starost
    49
    Poruka
    6,630
    Liked
    208 times

Re: ne pit više risset?

ja mislim, kao iskusan liječnik u problematici psihe i svega vezanog za nju, da tebe nebi niti Ziprexa pomogla, ili si i to gutala svojevremeno???

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    6,802
    Liked
    15 times

@ hernija

ja mislim da bi tebi tvoj doktorcic umjesto tableta trebao prepisati jedan debeli veliki mesnati quratz...

.. pa ces konacno imat smajl na licu..

Početnik
    Datum registracije
    03-04-14
    Starost
    39
    Poruka
    2
    Liked
    1 times

Risset je prema ocijeni stručnjaka najnovije i najbolje srestvo tj lijek za liječenje duševnih bolesti .Dakle ne radi se ovde o duševnim problemima ili smetnjama nego o vrlo ozbiljnim duševnim stanjima u narodu poznatim kao Ludilo ili prehlađenost ili Prošvikanost i sl-
    Što se tiče vašeg pitanja dali treba ili ne treba piti Risset moj odgovor je iz LIČNOG ISKUSTVA , svakako da treba međutim takva terapija po mome iskustvu i mišljenju trebalo bi da se obavi samo jednom u životu i nikada više-
    Takav tretman traje Maximlno 3 mjeseca i to bi bilo sve.
    Nakon toga ili se oporavite ili "umrete" .
    .Samo Lud Čovjek može verovati Neuropsihijatrima a pošto oni uglavnom takve i liječe to je onda sasvim logično i normalno da Lud čovjek redovno posjećuje Neuropsihijatre jer Pametnom čovjeku to nikada nebi palo na pamet.
    Dakle kada prestanete ići lječnicima vaše zdravlje se vrati spontano samo od sebe.
    Najveća opasnost za zdravlje Ljudi su upravo Lječnici i medicina jer da nije njih nebi niti bilo bolesti u ovolikoj mjeri koju imamo danas.Oni kreiraju većinu Bolesti dabi ih onda liječili i zamislite dok Vas liječe Oni uvijek navijaju za Bolest a nikada za pacijenta.Pa što mislite koga Liječnik voli više Vas ili Vašu Bolest .Pa što ste mu Vi u njegovom Životu - Vas niti poznaje a bolest koju liječi sa njom živi o njoj razmišlja nju voli--sa mislima o njoj počinje i zavšava svoj radni dan - dakle Zaljubljen je u Nju (Bolest)....
    Zadnji Uredio Psihomegamanijak : 03-04-14 u 17:52
    Lenica likes this.

"vojim" Avatar od korisnika dorina
    Datum registracije
    28-02-07
    Starost
    36
    Poruka
    10,135
    Liked
    685 times

veće gluposti dugo ne proćitah
    T.Jeff likes this.
    Na kraju sve će biti dobro. Ako nije dobro, znači da nije kraj.

antijunak Avatar od korisnika T.Jeff
    Datum registracije
    11-12-11
    Starost
    42
    Poruka
    3,084
    Liked
    2633 times

kae je to
    human čovjek sigurno će se odlikovati vrlinom junaštva, ipak svaki hrabar čovjek treba se odlikovati humanošću

Početnik
    Datum registracije
    03-04-14
    Starost
    39
    Poruka
    2
    Liked
    1 times

Citat Pravi autor: dorina Pogledaj Poruke
    veće gluposti dugo ne proćitah

Samo Lud Čovjek može verovati Neuropsihijatrima a pošto oni uglavnom takve i liječe to je onda sasvim logično i normalno da ljudi posjećuju Njih jer Pametnom čovjeku to nikada nebi palo na pamet.Međutim ukoliko ste u isto vreme i Lud i Pametan svakako niste blesavi da verujete u to što Neuropsihijatri zastupaju jer Oni su i ludi i blesavi samo što nisu nimalo pametni.S druge strane pošto svaka ptica svome jatu leti normalno je da nenormalni ljudi idu Psihijatrima na razgovore jer samo oni mogu da ih razumeju pošto su također nenormalni.Međutim slijedi nepobitno logičan zaključak A kako očekujete onda da vas On leči jer On se od vas razlikuje samo po tome što nosi bjelu kutu/ beli mantil / .Ustvari Vaša uloga Pacijenta kod Neuropsihijatra sastoji se jedino u tome da on liječi sebe jer da nije Vas on njegovo ludilo ninakoji način nebi mogao da kontrolira.Dakle jedini istinski Bolesnici su ipak oni Neuropsihijatri a Vi ste Njihova Terapija.

Banned
    Datum registracije
    09-05-11
    Poruka
    1,801
    Liked
    472 times

Citat Pravi autor: Psihomegamanijak Pogledaj Poruke
    Risset je prema ocijeni stručnjaka najnovije i najbolje srestvo tj lijek za liječenje duševnih bolesti .Dakle ne radi se ovde o duševnim problemima ili smetnjama nego o vrlo ozbiljnim duševnim stanjima u narodu poznatim kao Ludilo ili prehlađenost ili Prošvikanost i sl-
    Što se tiče vašeg pitanja dali treba ili ne treba piti Risset moj odgovor je iz LIČNOG ISKUSTVA , svakako da treba međutim takva terapija po mome iskustvu i mišljenju trebalo bi da se obavi samo jednom u životu i nikada više-
    .Samo Lud Čovjek može verovati Neuropsihijatrima a pošto oni uglavnom takve i liječe to je onda sasvim logično i normalno da Lud čovjek redovno posjećuje Neuropsihijatre jer Pametnom čovjeku to nikada nebi palo na pamet.
    Dakle kada prestanete ići lječnicima vaše zdravlje se vrati spontano samo od sebe.
    Najveća opasnost za zdravlje Ljudi su upravo Lječnici i medicina jer da nije njih nebi niti bilo bolesti u ovolikoj mjeri koju imamo danas.Oni kreiraju većinu Bolesti dabi ih onda liječili i zamislite dok Vas liječe Oni uvijek navijaju za Bolest a nikada za pacijenta.Pa što mislite koga Liječnik voli više Vas ili Vašu Bolest .Pa što ste mu Vi u njegovom Životu - Vas niti poznaje a bolest koju liječi sa njom živi o njoj razmišlja nju voli--sa mislima o njoj počinje i zavšava svoj radni dan - dakle Zaljubljen je u Nju (Bolest)....
    a ti si liječnik, mislim po pisanju sam stekla takav dojam

znam za jednu psihijatricu koja se upravo ovako po boldanom ponašala, da ne kažem koliko voli novac, dok
    je bolje ić u muškog psihijatra, oni nisu zločesti..
    Inače, u psihijatra idu ljudi koji to mogu sebi priuštit, koliko ljudi ima neke probleme, nemaju se kome
    obratit, a platit psihotereapiju nemaju mogućnosti,
    usto npr. psihoterapeut nikad neće reć okolo o cemu pričamo sa njom/njim, i to dobro
    dođe kao ispušni ventil, dok ako to nešto kažemo prijateljici/u, onda lako za to
    mogu znat i cilo susjedstvo, ili ekipa u školi
    Zadnji Uredio Lenica : 04-04-14 u 16:10

Uvaženi forumaš
    Datum registracije
    25-11-11
    Poruka
    808
    Liked
    69 times

Ima istine u ovom što psigomegamanijak piše.Ako smo danas tu gdje jesmo,
    onda taj put ima svoj početak.Ako se po tom putu vratimo unatrag,onda
    dolazimo na mjesto,kada uopče nije bilo ljekara,pa samim tim ni psiholog,
    psihijatara i neurologa.Drugim rječima uopče nije bilo nikakvih bolesti,što
    če reči da sami sebe na neki način trujemo i da su sve bolesti samo manifestacija
    i djelovanje raznih otrova koje unosimo hranom,pičem,vodom i zrakom.

"vojim" Avatar od korisnika dorina
    Datum registracije
    28-02-07
    Starost
    36
    Poruka
    10,135
    Liked
    685 times

Prvo, imate li vi uopće prijatelje?????

i drugo, dajte si hrkljuš
    Na kraju sve će biti dobro. Ako nije dobro, znači da nije kraj.

Uvaženi forumaš
    Datum registracije
    25-11-11
    Poruka
    808
    Liked
    69 times

Dorina ovo je za crveni karton.Mi se več duže "poznajemo" na ovom forumu,
    da bi tvoja reakcija bila takva.Toliko o prijateljstvu,kojeg spominješ i prijateljskim
    odnosima,do kojih ti je,vidim stalo.Ima ona narodna,tko drugom jamu kopa........,
    samo ja bi volio,za razliku od tebe,da ti izađeš iz te jame.

Kada napišem,"ima istine",onda se automatski pretpostavlja da se ta sintagma neodnosi na cjelokupan
    tekst,nego samo na neke djelove.
    Moja greška jeste u tome,što te djelove teksta nisam citirao,jer se moj komentar može odnositi,
    na bilo koji dio teksta,ali moja pretpostavka je bila,da imam sasvim dovoljno radnog staža,na ovom
    forumu,da tu selekciju možete i sami da napravite.

Da nebi bilo zabune evo citata i da,ovo posebno izdvajam.Pažljivijim čitanjem dođemo do
    zanimljivog zapažanja da Psihomegamanijak piše iz "osobnog iskustva",pa stoji i ona da,
    samo lud Čovjek može vjerovati Neuropsihijatru,jer je to njegovo viđenje,a ispravan je i nastavak,
    jer se radi o konstataciji.Ako se za gripu čovjek obrati doktoru opče prakse,onda se valjda
    psihički oboljela osoba,javlja nekom drugom doktori.

Citat Pravi autor: Psihomegamanijak Pogledaj Poruke

Lajkaj nas na Facebooku