Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 12 od 12

probava

Raspravljate o temi probava u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; mnoge osobe u mom drustvu imaju slican ritam...ok, nije da 10 dana prodje ali zna proci 3-4 dana. opet na ...

666+999=zlo i naopako Avatar od korisnika fat_boy_slim
    Datum registracije
    24-09-05
    Starost
    13
    Poruka
    38,453
    Liked
    21537 times

Re: probava

mnoge osobe u mom drustvu imaju slican ritam...ok, nije da 10 dana prodje ali zna proci 3-4 dana.

opet na drugu stranu, prema mom ritmu mozes sat nastimati
    1x obavezno i to ujutro u 7:53, a cesto i 2x tokom dana
    downloading...

prof. Foruma Avatar od korisnika nikita789
    Datum registracije
    02-02-12
    Poruka
    900
    Liked
    242 times

Re: probava

Citat Pravi autor: speedomer Pogledaj Poruke
    vec skoro 10 dana nisam imao stolicu, bio sam vise puta na wc-u u nadi, ali nazalost nije bas bilo uspjeha
    bilo je malo ali to je jako malo, trbuh mi je normalan, nemam nikakve bolove, no prilikom ispustanja vjetrova jaki neugodni mirisi se javljaju, trebo bi savjet s cime pokrenuti stolicu
    znam kako ti je... i ja sam imala takav slučaj. samo što mi ništa od navedenoga nije pomoglo! probala sam razne tablete i ništa! a veliki sam protivnik tableta! desilo se da sam 15 dana ne imala stolicu!

onda sam otkrila čaj. zove se SENA ČAj, možeš ga kupiti u bilo kojoj apoteci, košta oko 10 kn i pomaže... nemoj pretjerivati, kuhaj čaj točno tak kak piše! i nemoj se čuditi ako za 4h pojuriš na wc, i to veeeelikom silom! i pošto si dugo zatvoren ići ćeš svaki sat na wc barem 6 puta.... zatim pij čaj svaki dan 1 mjesec po jednu šalicu i izlječit ćeš se. ja već godinu dana zdrava!
    U svrhu štednje i smanjenja javne potrošnje
    svjetlo na kraju tunela je do daljnjega isključeno!

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Lajkaj nas na Facebooku