Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By

Sport nakon pneumonije/upale pluca

Raspravljate o temi Sport nakon pneumonije/upale pluca u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; Imam 17 godina , sad u novembru sam imao upalu pluca koju sam izlijecio antibioticima mada je upala bila po ...

Početnik
    Datum registracije
    06-01-15
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Sport nakon pneumonije/upale pluca

Imam 17 godina , sad u novembru sam imao upalu pluca koju sam izlijecio antibioticima mada je upala bila po velika . Najvjerovatnije sam je dobio kada sam skinuo dres poslije utakmice a vjetar bio . Pa sad ne znam jel' vrijeme da krenem sa treninzima ponovo ?

dr.sc. Foruma
    Datum registracije
    12-11-13
    Poruka
    2,266
    Liked
    2383 times

Re: Sport nakon pneumonije/upale pluca

CidWa, ja sam preboljela tešku upalu pluća...više puta...odmah po prestanku pijenja antibiotika ssam počela raditi sve vrste poslova...nisam se bavila sportom ali...vozila sam bicikl svakodnevno - više od deset km. i bilo je vrlo hladno...nije mi nimalo smetalo ali...moja pluća su se nevjerojatno dobro oporavila a to ne bude slučaj kod svih koji to prebole...ostanu ožiljci i krepitacije...je pa trebao ti je liječnik reći smiješ li....mojim kolegicama su liječnici poslije nekih operacija rekli da ne smiju ništa teže od kašike dići....meni nikad ni jedan liječnik nije to rekao iako sam imala vrlo kompliciranu operaciju...odmah na noge lagane...to tak ja ali ti pitaj liječnika...jer nismo svi jednaki...

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Neznam druže , ovoi je dobro i sam ću imati isti problem. Znam da ću ja lično po starom i uobičajeno kao godinana . Trčaću jednaku ali na malo toplijem vremnenu 4 do 5 puta sedmično svoju rdovnu dionicu od 10 kilometara . To u vezi skidanja dresa nema vremna, ja se uvjek nakon trčanja presvlačim do pasa a siguran sam da ovu upalu pluća koja je u prolaznom stadiju nebih ni pokupio da me nije sčepala gripa .
    bubika likes this.
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

dr.sc. Foruma
    Datum registracije
    12-11-13
    Poruka
    2,266
    Liked
    2383 times

Ama tako je istrošeni...pneumonija je ponekad posljedica gripe i zapravo najteža komplikacija...posebice bakterijska upala...mislim kad se prestanu piti lijekovi da se smije obavljati svaka fizička aktivnost...ali ipak treba biti oprezan i osluškivati sam sebe i svoj organizam...

Slične Diskusije

1. fizičke aktivnosti nakon upale pluća
    By partygirl in forum Zdravlje
    Odgovora: 7
    Zadnja poruka: 12-11-14, 18:17
  2. BiH Sport
    By DinoB in forum Ostali sportovi
    Odgovora: 32
    Zadnja poruka: 24-07-09, 10:06
  3. sport
    By gaviolica in forum Recycle Bin
    Odgovora: 2