Pokazujem rezultate 1 do 2 od 2

Trebam pomoc,imam mononukleozu!

Raspravljate o temi Trebam pomoc,imam mononukleozu! u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; Prije 2 godine sam dobio mononukleozu.Nisam imao komplikacija i oporavio sam se brzo ali i dalje me muci stomak.Ujutro imam ...

Početnik
    Datum registracije
    06-02-15
    Starost
    26
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Trebam pomoc,imam mononukleozu!

Prije 2 godine sam dobio mononukleozu.Nisam imao komplikacija i oporavio sam se brzo ali i dalje me muci stomak.Ujutro imam veoma slab apetit.Inace ne mogu da jedem opusteno kao prije bolesti.Uvijek je jelo praceno mucninom,nekad vecom a nekad manjom.Prilikom jela imam nagon za povracanje.Drugih problema nemam,zdrav sam,stolica mi je dobra,sonda nije pokazala ni jedno ostecenje digestivnog sistema.
    Radio sam razne testove,ukljucujuci ultrazvuk abdomena i test pomocu sonde(za ulcere,odnosno za Helicobacter).Veoma sam zabrinut jer ne mogu da utvrdim razlog mucnine.Probao sam terapiju renisanom i controlocom ali bez efekata.
    Napominjem da mi je jetra u redu.Svi parametri su mi uredu.Trcim svaki dan,treniram u teretani i ne osjecam umor.Probleme jedino imam sa jelom.
    Svako jutro se budim sa blagom mucninom i veoma slabim apetitom.Kako dan odmice,mucnina prestaje i polako mi se vraca apetit.Ali ima i dana kada tek predvece mogu nesto vise od dvopeka da pojedem.To prije bolesti nije bio slucaj,jer sam navikao da obilno doruckujem.Da li jos uvijek osjecam simptome mononukleoze?Kada ce oni proci?Koju terapiju mi preporucujes?

Regularni forumaš Avatar od korisnika karantena35
    Datum registracije
    20-01-15
    Starost
    33
    Poruka
    122
    Liked
    28 times

Re: Trebam pomoc,imam mononukleozu!

Isti / sličan problem imao je i moj prijatelj, a kojem je taj problem s vremenom sam od sebe nestao.

Svakako, mislim da je na sve to utjecala i prehrana jer koliko mi je poznato on je imao jelovnik koji mu je dao doktor. Pridržavao ga se duži period i problem je nestao...

Slične Diskusije

1. Trebam pomoc!
    By Jednonogi in forum Ljubav, Erotika, Sex
    Odgovora: 21
    Zadnja poruka: 26-10-11, 16:23
  2. Trebam Pomoc!!!
    By bagy123 in forum Tutoriali i Trikovi
    Odgovora: 1
    Zadnja poruka: 01-04-09, 14:42
  3. trebam pomoc
    By jkustera in forum Pravo
    Odgovora: 3