Stranica 484 od 489 PrvoPrvo ... 384434474479480481482483484485486487488489 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 4,831 do 4,840 od 4882
Like Tree256Likes

Chat - za istinske ljubitelje zenske ljepote

Raspravljate o temi Chat - za istinske ljubitelje zenske ljepote u Žene forumu, dio Slike foruma; ...

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    25-09-06
    Poruka
    35,200
    Liked
    7288 times

Re: Chat - za istinske ljubitelje zenske ljepote

Citat Pravi autor: Friedrich Engels Pogledaj Poruke
    Ne razumijem, puno stvari koje svakodnevno radimo je totalno gubljenje vremena...

Meni je gušt postat slike (a očito i ne samo meni) i to je to. A po broju ljudi koji dolaze tu ne čini mi se uzalud...

Ne vidim nikakvu svrhu daljnje rasprave.
    nisam mislio da je to nesto lose, samo sam znatizeljan koja je motivacija jer se ne mogu zamisliti da bi tako nesto sam isao raditi

Uostalom tu sam samo u radno vrijeme
    ovo je pravi hrvatski odgovor

trolove besposlicare molim da gledaju svoga posla
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

666+999=zlo i naopako Avatar od korisnika fat_boy_slim
    Datum registracije
    24-09-05
    Starost
    14
    Poruka
    38,473
    Liked
    21641 times

Citat Pravi autor: daidza Pogledaj Poruke
    ovo je pravi hrvatski odgovor
    malo vidjeli bijelog svijeta i odmah pljuvacina po lijepoj nasoj...tipicno hrvatsko ponasanje :kava

trolove besposlicare molim da gledaju svoga posla
    downloading...

Top Uploader Avatar od korisnika Friedrich Engels
    Datum registracije
    30-01-08
    Poruka
    11,208
    Liked
    24812 times

nisam mislio da je to nesto lose, samo sam znatizeljan koja je motivacija jer se ne mogu zamisliti da bi tako nesto sam isao raditi
    Aha sorry, mislio sam da prcaš.

Motivacija. Pa osim ubijanje dosade na poslu , drago mi je da ima ekipe koja voli to što postam. Ljudi lajkaju, daju reputacije, komentare, šalju pp-ove...znači da neko prati i želi da to nastavim radit. Čisti altruizam...ili je to pak egoizam, ne znam

Jebiga ako će nekome dekolte Lane Jurčević ili dupe Rite Ore uljepšat dan a meni to nije problem iskopat na netu, zašto ne bi. Možda je besmisleno ali eto...sitnice čovjeka vesele
    Nastavak rada podforuma Žene na novom forumu...

--> Žene-CP

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    25-09-06
    Poruka
    35,200
    Liked
    7288 times

ma ne, pitao ozbiljno

fala na odgovoru, zelim ti da nadjes novu sredinu i nastavis raditi sto te veseli

ako nadjes golu bacicku javi mi se
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

Liže čim zine Avatar od korisnika Scorpy
    Datum registracije
    18-10-08
    Poruka
    4,135
    Liked
    168 times

S obzirom na najavljeno gašenje CP-a pa tako i ovog pdf-a...zanima me ima li načina da nastavimo s radom na nekim drugim forumima, platformama itd. Ovaj podforum je, po mom mišljenju, dosta dobro praćen i mislim da bi bila šteta da se potpuno ugasimo...
    Forumi postoje zato da ljudi raspravljaju, ponajprije. Ideja da služe za dizanje fotki iznimno je rijetka, bolje je za takvo što iskoristiti Facebook, ne samo zbog prostora i prometa.

Citat Pravi autor: beta Pogledaj Poruke
    Nisam siguran, ali mislim da su vlasnici plaćali dosta veliku lovu za ovaj forum, jer je bilo više od 50 terabajta slika. Što je možda čak i utjecalo na ukidanje foruma.
    Ma da, milijun. Dedicirani server, i to jedan od najskupljih, ima 32 terabajta. I služi za to da na njega staviš nekoliko VPS-ova (virtualnih privatnih servera), a potom da te VPS-ove razdijeliš na hosting-pakete od jednog do dvadeset-trideset gigabajta, što je standardna ponuda. Za prosječan sajt treba ti uvrh glave tri gigabajta. Za webshop ne više od 15 GB, u što sam uračunao i višak prostora za bekap.

Gdje si čuo tu nebulozu o 50 terabajta?

Da ali ako se koriste strani image-hostovi onda mislim da ti dodatni prostor ni ne treba. Ne znam jedino koliko je to problematično oko autorskih prava.
    Problematično je. To što je Hrvatska internetski Teksas ne znači da će tako i ostati. Računaj da su ljudima za desetak ukradenih fotki na portalima stizale tužbe od 20 do 30 tisuća kuna. Od Shutterstocka i ostalih stranih firmi. Pa vidi isplati li se.

ali moram pitati, nije li trazenje slika po internetu i stavljanje na forume/portale cisto gubljenje vremena?
    Slažem se s tobom.
    Potpisi su za budale.

Moderator Foruma Avatar od korisnika Oglaq
    Datum registracije
    22-08-08
    Starost
    11
    Poruka
    8,696
    Liked
    3185 times

necu se praviti da i sam ne pogledam neke teme u slikama zena i da mi nece faliti sto cp sto taj podforum, steta sto se gasi

ali moram pitati, nije li trazenje slika po internetu i stavljanje na forume/portale cisto gubljenje vremena?

mislim, ima ovdje ljudi koji samo to rade, neki i po vise sati na dan
    A ti od svojih 35+ tisuća posteva 90% je spam
    Zadnji Uredio Oglaq : 19-11-19 u 21:16

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    10,127
    Liked
    6216 times

Scorpy- čitao sam prepucavanje između vlasnika ovog foruma i jednog forumaša koji je htio reklamirati svoj forum. Valjda sam krvi zapamtio i onda bubnem i živ ostanem. To mi je jedna od hrpe mana
    Zadnji Uredio beta : 19-11-19 u 21:30
    Just import a few slaves, uh, I mean: Just help some refugees integrate into the economy, so we can use tax payer money to reduce corporate expenses, uh, I mean CO2 emissions.

Datum registracije
    18-10-08
    Poruka
    4,135
    Liked
    168 times

Možda 50 gigabajta, to je pristojna količina za ovakav forum, pogotovo ako govorimo o formatu .tar.gz, čija je kompresija daleko veća nego kod ostalih arhiva. Ilustracije radi, moja baza ima 650 megabajta, ali komprimirana zauzima samo 80-90 MB. Lako ju je i skinuti sa servera i dignuti gore.
    beta likes this.
    Potpisi su za budale.

Datum registracije
    18-10-08
    Poruka
    4,135
    Liked
    168 times

Izračunat ćemo to, uostalom. Makar okvirno.

Moj forum ima 380 tisuća postova, ovaj ima 3,5 milijuna. Na moju bazu od 650 MB ide X.

3500000 x 650 / 380000 = 2275000000 / 380000 = 5986,842 MB (5,9 GB)

To bi bilo točno da računamo samo postove. S fotkama, rezultat mora biti nekoliko puta veći. Šest puta deset? Moguće.

Približan izračun, rekoh.
    Potpisi su za budale.

prof. Foruma Avatar od korisnika Lav1985
    Datum registracije
    26-02-09
    Starost
    34
    Poruka
    1,207
    Liked
    2516 times

Citat Pravi autor: Scorpy Pogledaj Poruke
    Forumi postoje zato da ljudi raspravljaju, ponajprije. Ideja da služe za dizanje fotki iznimno je rijetka, bolje je za takvo što iskoristiti Facebook, ne samo zbog prostora i prometa.
    U moderno vrijeme upravo forumi služe za stavljanje fotki, znam nemali broj stranih foruma za slike pjevačica, glumica, pro wrestling žena itd, čak imaju i posebne za fake itd...
    Friedrich Engels likes this.
    Each King has his rightful throne.
    And when he sits upon it, he sees what he chooses to see.
    Or perhaps, it is the throne, which shows the king only what he wants.

Lajkaj nas na Facebooku